Butelka czaszka – karafka czaszka

Posted on Kwi 14, 2014 in Prezent dla mężczyzny


Butelka czaszkaKarafkę ma niemal każdy w domu. Zwykle wykonana z kryształu buteleczka niczym się nie wyróżnia na tle innej zastawy. Buteleczka czaszka – karafka czaszka jest zupełnie inna i wyjątkowa jednocześnie. Doskonale nadaje się jako prezent urodzinowy, na osiemnaste urodziny, czy też pod choinkę. Jest to jednak prezent, który bardziej spodoba się mężczyznom.

butelka czaszka wykonana jest z kryształu i ma kształt ludzkiej czaszki. Wykonano ją z wysokiej jakości szkła, które wygląda elegancko i gustownie. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu z pewnością ta karafka Ci się spodoba. Karafka pakowana jest w ładne pudełeczko upominkowe, dzięki czemu od razu możesz ją komuś podarować. Pijąc alkohol z tak ciekawej karafki będzie on smakował o wiele lepiej. Jeżeli dokupisz do niej dodatkowo kieliszki zagłady, Twoi goście będą pod ogromnym wrażeniem.

butelka czaszka wprowadzi w waszą imprezę nieco grozy, ale jednocześnie sprawi, że wszyscy będziecie się dobrze bawić. W momencie, kiedy nie będziesz jej używać będzie znakomitą ozdobą Twojego stolika.