Gry imprezowe – alkogry 3 w 1

Posted on Lut 28, 2014 in Gadżety weekendowe


alkogry 3 w 1Wiesz jak to jest kiedy impreza jest nudna jak flaki z olejem i jedynym marzeniem jest uciec jak najdalej od niej? Wiesz jak to jest kiedy nikt się na imprezie nie bawi? Wiesz jak to jest kiedy impreza zamienia się w posiedzenie znudzonych młodzików i nie wiesz co z tym zrobić? To super! Bo jest na to idealne rozwiązanie. Jakie? Gry imprezowe – Alkogry 3 w 1!!

Tylko co to są te gry imprezowe? No jak sama nazwa wskazuje gry, w które gra się na imprezach! A dodatkowo nazwa – Alkogra 3w1 mówi sama za siebie! Nie ma się nad czym zastanawiać każdy prawdziwy organizator domówek, bib, pidżama party i innych zaje fajnych imprezek musi mieć w swoim posiadaniu gry imprezowe- alkogry 3w1!! Ten gadżet może nadać się dla każdego osobnika czy jest on płci męskiej czy żeńskiej, czy jest niski czy wysoki. Znaczenie tu ma tylko i wyłącznie gra i zabawa! To co oferuje ten oryginalny prezent to 3 gry- alkochińczyk, rozbierany alkochińczyk i chińczyk alkoholowy.

Nie ma bata we wsi żeby każdy szanujący się miłośnik imprez nigdy nie grał w gry imprezowe, które świetnie tą imprezę rozkręcą, podgrzeją atmosferę i do tego sprawią, że będzie to najbardziej odjechana i najbardziej szalona impreza na jakiej dane było mu być! Niech się bawi mama, niech się bawi tata, niech się bawi babcia i nawet sąsiadka!

Gadżet w szczegółach:
– Alkogra składa się z planszy i 56 kart z poleceniami, 12 pionków, kostka i kieliszki
– gruba plansza a3, pokryta folią
– gra całkowicie wodoodporna
– bardzo trudna do rozdarcia i gniecenia
– łatwy transport i przechowywanie