Harry Potter – świecąca różdżka – różne modele

Posted on Kwi 29, 2014 in Gadżety filmowe


Harry PotterJuż pierwsza seria przygód „Harry Potter” sprawiła, że stał on się idolem wielu dzieciaków. Niejedno dziecko chciało tak jak Harry czarować. Co prawda nie ma takiej możliwości, ale można podarować dziecku gadżet, który zbliży go do bohatera ulubionego filmu.

Harry Potter – święcąca różdżka jest niezbędnym gadżetem każdego czarodzieja. Dziecko, które dostanie pod choinkę taką różdżkę będzie wniebowzięte. Różdżka świeci, kiedy się jej użyje, a jest to bardzo proste. Dziecko wypowiada dowolne zaklęcie i nią macha. Wówczas zaczyna świecić. W momencie, kiedy pomacha nią drugi raz różdżka gaśnie.

Różdżki pakowane są w eleganckie pudełka, dzięki czemu wystarczy przewiązać je kokardką i położyć pod choinkę. Zasilane są za pomocą baterii. Do wyboru mamy kilka różdżek w różnych kolorach. Można wybrać taką, która należy do ulubionego przez nasze dziecko bohatera. Prezent idealnie sprawdzi się jako upominek pod choinkę. Można go podarować zarówno chłopcu jak i dziewczynce. Każdy mały czarodziej musi mieć taką różdżkę.