Kostka V – cube 7 – super kostka Rubika

Posted on Mar 29, 2014 in Prezent dla dziecka


kostka v-cube 7Wiele osób odróżnia się na tle innych umiejętnościami logicznego myślenia. Takie osoby wiedzą jak poradzić sobie w wielu sytuacjach. Dla wielu jednak prawidłowe ułożenie kostki Rubika graniczy z cudem. Nie każdy jest w stanie poradzić sobie z takim gadżetem. Jeszcze lepsza jest kostka V Cube7. Nawiązuje do kostki Rubika, ale jest on niej bardziej ciekawsza.

Tutaj trzeba poradzić sobie aż z siedmioma ściankami, które są w sześciu różnych kolorach. Dając komuś taką kostkę na prezent na pewno przez wiele godzin będzie miął zajęcie. Jest to gadżet, który daje wiele satysfakcji, kiedy udaje się go ułożyć. Kostka może być formą prezentu zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny. Ważne jest tylko, czy obdarowana osoba lubi tego typu łamigłówki. Szukasz oryginalnego prezentu, który zachwyci obdarowaną osobę?

Ta kostka spełni Twoje oczekiwania. Kostka wykonana jest z plastiku, a kolory z jakich się składa są wyjątkowo żywe. Jest tak piękna, że zaraz po wyciągnięciu z pudełka nie możemy się oprzeć, aby nie zacząć jej układać.