Wykopaliska – tyranosaurus rex

Posted on Kwi 20, 2014 in Prezent dla dziecka


tyranosaurus rexMasz w domu dziecko, które uwielbia podróże i marzy, aby w przyszłości stać się światowej sławy podróżnikiem? Podaruj mu pod choinkę wykopalisk – tyranosaurus rex, który pozwoli mu się przenieść w czasie i sprawdzić jak żyły dinozaury.

Gadżet wykopaliska tyranosaurus rex, sprawi że przez wiele godzin będzie się bawić. Jeżeli dasz je młodszemu dziecku musisz bawić się razem z nim, aby nie zakrztusił się małymi elementami. Jeżeli dasz je starszemu dziecku, bez obaw może się bawić w układanie tyranozaura. Zestaw jest idealnym upominkiem pod choinkę, dla dzieci powyżej ośmiu lat. Takie dziecko jest już bardziej inteligentne i poradzi sobie z zabawką. Po złożeniu wszystkich elementów naszym oczom ukaże się doskonała replika tyranozaura – najstraszniejszego z dinozaurów.

Ułożona figurka będzie idealną ozdobą dziecinnego biurka. Po ułożeniu tyranozaura można kupić dziecku zestawy z innymi dinozaurami z tej serii. Na pewno każdy mały odkrywca będzie zadowolony z takiego prezentu pod choinkę, czy też na dzień dziecka.